Vánoční domečky

Ručně malované Vánoční domečky v různých barevných provedeních. V rozměrech od 12cm do 21cm, navíc na základně 10x10cm, takže jsou bytelné a nepřehlédnutelné.Vytvořte si zimní malebnou vesničku.Domečky na svíčku nebo jako krásná dekorace.


Nyní je správný čas na ten nejkrásnější termohrnek

Na hrnek lze napsat jméno, nebo Tvůj text :-). 

Termolahev s bambusovým uzávěrem 500ml - Domeček

Termolahev se zimním motivem z kolekce Domov je tam, kde je láska. Tisk autorské malby, malovaný pro Vás s láskou. Termoláhev s dvojitou stěnou, šroubovacím bambusovým uzávěrem a praktickou rukojetí. Tisk autorské malby tvořený s láskou pro vás. V nabídce i další produkty s tímto motivem.

499,00 Kč

Cestovní termohrnek s uchem 450ml - jsem svá

Cestovní termohrnek. Povinná výbava každé ženy. Holky, buďte své ... Termohrnek z kvalitního nerezu s vyjímatelným plastovým víčkem. Uzavíratelný otvor pro napití. Na hrnečku tisk autorské malby tvořený s láskou pro vás.  V nabídce i další produkty s tímto motivem. Průměr 85 / výška 155mm bez víčka, s víčkem 154mm Objem 450ml / hmotnost 300g

459,00 Kč

Termohrnek 300ml - jsem svá

Povinná výbava každé ženy. Holky, buďte své ... Termohrnek z kvalitního nerezu s vyjímatelným plastovým víčkem. V plastovém víčku je výřez pro napití či prostrčení brčka. Na hrnečku tisk autorské malby tvořený s láskou pro vás. ROZMĚRY  Průměr 88 / výška 108mm bez víčka, s víčkem 112mm Objem 330l 

449,00 Kč

Termohrnek 360ml - jsem svá

Povinná výbava každé ženy. Holky, buďte své ... Termohrnek z kvalitního nerezu s vyjímatelným plastovým víčkem. V plastovém víčku je výřez pro napití či prostrčení brčka. Na hrnečku tisk autorské malby tvořený s láskou pro vás.

449,00 Kč

Termohrnek s uchem 360ml - jsem svá

Povinná výbava každé ženy. Holky, buďte své ... Termohrnek z kvalitního nerezu s vyjímatelným plastovým víčkem. V plastovém víčku je výřez pro napití či prostrčení brčka. Na hrnečku tisk autorské malby tvořený s láskou pro vás.

469,00 Kč

Cestovní termohrnek s uchem 450ml - louka

Cestovní termohrnek pro všechny milovníky květin. Tisk autorské malby, návrh jsem malovala s květy v růžových a fialových odstínech, aby rozjasnily každý Tvůj den. V nabídce i další produkty s tímto motivem. Průměr 85 / výška 155mm bez víčka, s víčkem 154mm Objem 450ml / hmotnost 300g

459,00 Kč

Termohrnek 300ml - nejkrásnější den

Dopřejte si mít každý den ten nejkrásnější, nebo hrneček darujte a rozdávejme tak radost. Termohrnek z kvalitního nerezu s vyjímatelným plastovým víčkem. V plastovém víčku je výřez pro napití či prostrčení brčka. ROZMĚRY - HMOTNOST Průměr 88 / výška 108mm bez víčka, s víčkem 112mm Objem 330l / hmotnost 220 g Na hrnečku tisk autorské malby. 

449,00 Kč

Termohrnek s uchem 300ml - Nejkrásnější den

Dopřejte si mít každý den ten nejkrásnější, nebo hrneček darujte a rozdávejme tak radost. Termohrnek z kvalitního nerezu s vyjímatelným plastovým víčkem. V plastovém víčku je výřez pro napití či prostrčení brčka. ROZMĚRY - HMOTNOST Průměr 88 / výška 110mm bez víčka, s víčkem 115mm Objem 330ml / hmotnost 351g  Každý občas potřebujeme v pravý čas něco slyšet, udělej radost sobě, nebo někomu, kdo na tenhle hrnek čeká...  Na hrnečku tisk autorské malby a motivační citát pro krásnější den.

469,00 Kč

Cestovní termohrnek s uchem 450ml - nejkrásnější den

Motivační hrneček. Dopřejte si mít každý den ten nejkrásnější, nebo hrneček darujte a rozdávejme tak radost. . CESTOVNÍ NEREZOVÝ TERMOHRNEK, který se v autě jen tak nepřevrátí. Termohrnek z kvalitního nerezu s ouškem a vyjímatelným plastovým víčkem. Ve víčku je výřez pro napití či prostrčení brčka. Výřez je uzavíratelný posuvným segmentem. Lze tedy zavřít a zajistit se tak před politím :-).  Každý občas potřebujeme v pravý čas něco slyšet, udělej radost sobě, nebo někomu, kdo na tenhle hrnek čeká...  Průměr 85 / výška 155mm bez víčka, s víčkem 154mm Objem 450ml / hmotnost 300g

459,00 Kč

Cestovní termohrnek s uchem 450ml - děkuji za chvilky

Hrneček z lásky. CESTOVNÍ NEREZOVÝ TERMOHRNEK, který se v autě jen tak nepřevrátí. Termohrnek z kvalitního nerezu s ouškem a vyjímatelným plastovým víčkem. Ve víčku je výřez pro napití či prostrčení brčka. Výřez je uzavíratelný posuvným segmentem. Lze tedy zavřít a zajistit se tak před politím :-).  Průměr 85 / výška 155mm bez víčka, s víčkem 154mm Objem 450ml / hmotnost 300g

459,00 Kč

Termohrnek s uchem 300ml - Děkuji za společné chvilky

Darujte z lásky. Termohrnek z kvalitního nerezu s vyjímatelným plastovým víčkem. V plastovém víčku je výřez pro napití či prostrčení brčka. ROZMĚRY - HMOTNOST Průměr 88 / výška 110mm bez víčka, s víčkem 115mm Objem 330ml / hmotnost 351g  Na hrnečku tisk autorské malby a motivační citát pro krásnější den.

469,00 Kč

Motivační cestovní termohrnek s uchem 450ml - barevné varianty

CESTOVNÍ NEREZOVÝ TERMOHRNEK, který se v autě jen tak nepřevrátí. Termohrnek z kvalitního nerezu s ouškem a vyjímatelným plastovým víčkem. Ve víčku je výřez pro napití či prostrčení brčka. Výřez je uzavíratelný posuvným segmentem. Lze tedy zavřít a zajistit se tak před politím :-).  Průměr 85 / výška 155mm bez víčka, s víčkem 154mm Objem 450ml / hmotnost 300g  Každý občas potřebujeme v pravý čas něco slyšet, udělej radost sobě, nebo někomu, kdo na tenhle hrnek čeká... Citát: Dnešek je jen jeden, nečekej na nic a žij nejšťastněji jak dokážeš.

459,00 Kč

  Pokud si přeješ svůj hrneček na přání, napiš mi sem.

  Všechny citáty a návrhy vznikají na papíře v mém ateliéru, proto bude Tvůj hrneček jedinečný.


  Makronkové hrnečky pro Tvůj krásnější den


   RUČNĚ MALOVANÁ FOTOALBA A DEKORACE

   Všechny alba jsou ruční výrobou. Návrh, povrchová úprava desek, malba, příprava stránek do požadovaných rozměrů, kompletování, balení do dárkové krabičky. 

   Každý kus je originál, ručně s láskou malovaný.

   Darujte originální dárek na uchování Vašich vzpomínek.

   Můžete poptat Vaše vlastní album, které namaluji na Vaše přání.

   Krásné barvy

   Výběr z mnoha barev kartonového papíru 300g/m2

   Přáníčka

   dárkové kartičky 

   Ke každému albu tištěná přáníčka 

   Fotoalba

   Dřevěné desky s tištěným motivem.

   Dřevěná fotoalba s autorským tiskem 


   Všechny alba na fotografie vyrábím ve formátu A4 a A5.

   Alba jsou ručně vyráběná s profesionálním potiskem autorské malby. V albech nádherný kartonový papír o gramáži 300g/m2, na výběr z mnoha barev a odstínů... nebo kraftový papír (pevný, neohýbá se, 205g/m2). 

   Každé album obsahuje 20listů a mezi všemi stránkami list průhledného papíru, můžete tak fotky vkládat z obou stran. Ke každému dřevěnému albu dostanete i 100ks jednotlivých růžků na fotografie a tak můžete hned lepit fotky. Alba mají zaoblené rohy, což je při prohlížení mnohem příjemnější a albům to dodává jemnější vzhled. Dřevěná fotoalba jsou odesílána v krabičkách v dárkovém balení. 

   Každé album prošlo několikrát mýma rukama a je vyráběné s láskou pro vás.

    

   Objednávky online

   Objednejte z vašeho domova. Alba necháme odeslat do zásilkovny, nebo k vám domů. 

   Osobní vyzvednutí

   V ateliéru v Havlíčkově Brodě si můžete fotoalba prohlédnout, zakoupit, nebo objednat on-line a osobně vyzvednout.

   Autorské návrhy
   Každé album je originální. 


   Album na přáníMáte přání na album, které nikdo nemá, nebo si přejete na desky doplnit vlastní text? Napište mi :-)

   Malované obrazy


   Má autorská tvorba, obrazy na plátně.
   Použitý materiál a technika malby je vždy uvedená u jednotlivého díla.

   Většinou však maluji akrylovými barvami.
   Napište mi a namaluji obraz na Vaše přání.

   Kresba na zakázku

   Kresba zvířat dle fotografie.

   Celý obraz je kreslený pouze tužkou na tvrdý papír.

   Od Vás potřebuji velmi kvalitní fotografii v plném rozlišení. 

   Při přiblížení potřebuji vidět detailně především oči zvířete a řasy.

   Tak pro vás mohu nakreslit realistický obraz.


   Kompletní zpracování

   Nejkrásnější dárek

   Kategorie